Jste zde: msregion.cz › Moravskoslezský geocaching ›  Poklady› Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Výhledy na MSK: 3 - Rozhledna Hošťálkovice

Typ cache: tradiční, Obtížnost nalezení: 1.5, Terén: 1.5, Velikost schránky: regular


Dřevěná osmimetrová rozhledna vyrostla v září 2011 na vyvýšeném místě v Hošťálkovicích. „Vznikla v místě, kde o rok dříve zřídili vyhlídku s dřevěným altánem a informační panoramatickou mapou u křižovatky ulic Výhledy a K vodě,".

Při jasném počasí se pozorovatelům naskytne nádherný pohled na celou Ostravu a lze dohlédnout až do Beskyd.

Cache je od rozhledny skryta kousek dále (cca 200 metrů), ale věříme, že výhled je i od cache skoro stejný jako z rozhledny.
Hráči Moravskoslezského geocachingu si nezapomeňte vzít svůj "pas" a otisknout si do něj razítko této cache. Pasy si můžete stáhnout na www.msgc.cz nebo si je vyzvednout na některém z informačních center MS kraje. Úspěšný lov!
V cachi se nachází razítko, které není na výměnu! Slouží pouze k otištění do Vašich pasů či jinde. Také předměty v cachi nejsou k rozebrání bez výměny. Měňte fér aby i hráči, kteří přijdou po Vás měli z nálezu stejnou radost jako Vy!
Upřesnění ohledně sběratelských CWG:
CWG (dřevěné sběratelské kolečko) jsou pro celou dobu konání hry, tedy 2 roky. Je jich pro všechny cache a série vyrobeno celkem 13 000. Tedy během dvou let se v každé cachi objeví průměrně pouze 130 CWG! Ale vzhledem k tomu, že je 8 sérií (kde v cachích ze série se CWG opakují, máte velkou šanci najít toto CWG v jiné cachi z dané série).

ODKAZ NA GEOCACHING.COM

NÁLEZCI POKLADU

Scolair3
29.6.2018
Dnes jsem se rozhodl,že zajdu s Xrodo někde na kešky.Vybral jsem si Ostravu,protože jsem tady už dlouho nehledal.Našli jsme asi 30 kešek.Většina kešek byla ze série Mini PWT.Celá výprava byla dobrá,protože žádná keška nebyla špatná.
Vůjtilenka
13.6.2018
Nalezeno , díky
Marcelína56
13.6.2018
Odloveno při návštěvě Poruby. Díky za keš a za ukázání zajímavého místa.
satanasek.cz
13.6.2018
Nalezeno v pohodě. Díky za keš.
geoDaPaLuMa
9.6.2018
Odloveno při procházce z Lhotky do Hošťálkovic. Díky za ukázku..