Jste zde: Úvodní stránkaSport a volný časVodní sportyAquaparky a bazény

Aquaparky


Aquapark - Aqua Centrum Bohumín

Aquacentrum Bohumín nabízí 25m dlouhý plavecký bazén. Dále je zde k dispozici relaxační bazén o teplotě 30ºC, ve kterém vám zpříjemní pobyt masážní trysky, chrlič vody a malý vodopád. Tento relaxační bazén je propojen s venkovní částí aquaparku pomocí průplavu. Mezi další atrakce patří tobogán o délce 40m a masážní vana whirlpool. Dopřát si můžete také relaxaci v sauně, solárním nebo masážním studiu.

Ozdravné centrum Ještěrka - Ostrava-Bartovice

Hlavní bazén sportovního centra má rozměry 25x12,5m, pět plaveckých drah, vzduchová lavice, stěnová vodní masáž a vodní chrlič.

Krytý bazén Sareza - Ostrava-Poruba

Kromě 50-ti m bazénu pro kondiční plavání je zde také dětský bazén. Návštěvníkům je k dispozici také tobogán nebo skokanské můstky. Ve venkovním areálu najdete bazén a brouzdaliště s ohřátou vodou pro nejmladší návštěvníky, dostatek travnatých plocha slunění a populární jsou také dva kurty na plážový volejbal.

Vodní svět "Čapkárna" Ostrava

Objekt se nachází v centru města a navazuje na oddychovou zónu Komenského sadu. Bezprostředně sousedí s cvičnými tenisovými kurty a tělovýchovným zařízením Čapkovy sokolovny. Z tohoto sousedství se vyvinulo historicky známé pojmenování zařízení - "Čapkárna". Návštěvníci mají k dispozici krytý 25-ti metrový bazén s teplotou vody 28°C a teplotou ovzduší 30°C, těšit se mohou mimo jiné na venkovní bazén rozčleněný na plaveckou a relaxační část, vybudované vodní atrakce.

Vodní areál Jih - Ostrava-Zábřeh

Vodní areál se skluzavkami, tobogány, vířivými bazény, ale i restaurací, pergolami a dalšími atrakcemi. Sportovní část areálu tvoří klasický 50-ti metrový plavecký bazén s 6-ti plaveckými drahami a startovacími bloky, odpočinkovým stupínkem po obvodu a obloukovitou stěnou, jejíž součástí jsou vodní i vzduchové masážní lavice.

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře

Aquapark Kravaře se nachází v komplexu Buly aréna. Hlavní část aquaparku Kravaře tvoří bazén určený k relaxačnímu plaváni. V hlavním bazénu aquaparku jsou umístěny vodní chrliče, děla a masážní lavice. V areálu se také nachází 2 plavecké bazény. Pro děti jsou určeny malé bazénky s vodním hřibem. Teplota vody v bazénech je 30 °C. Mezi další atrakce patří vířivá vana whirlpool, relaxační bazény, tobogán a hlavně divoká řeka. V prvním patře areálu si můžete dopřát relaxaci v sauně, páře a masážní místnosti.

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

AQUAPARK FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům plavecký bazén a rekreační bazén s vodními atrakcemi. Mezi hlavní atrakce Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm patří tobogán, skluzavka, proudový kanál, podvodní masáže a další. V areálu je možné hrát stolní tenis nebo plážový volejbal. Samozřejmostí je také možnost občerstvení.

Aquapark Olešná

AQUAPARK OLEŠNÁ

Letní aquapark i krytý aquapark - obří tobogán, whirpool, divoká řeka, vodní chrliče a děla, masážní trysky, vodní lůžko se vzduchovou masáží aj. Sauny a wellness: finská sauna, parní lázeň, infrasauna, solárium, masáže, kosmetika, aquaaerobic.